Lid worden PDF Afdrukken E-mailadres

HOE KAN IK ME INSCHRIJVEN ?

Cinquantenaire

Onze vereniging bestaat ook dankzij de bijdragen van onze leden. Lid worden is een concrete manier ons te steunen en ons de mogelijkheid te geven om initiatieven voor te stellen. Iedere bijdrage wordt in nieuwe projecten geïnvesteerd.  

Om lid van onze vereniging te worden, volstaat het om je in te schrijven en de schooljaar lidkaart aan te schaffen.

  

 Prijzen 2019-2020             


15 euro: “steunlidkaart”: noodzakelijk om aan onze activiteiten deel te nemen of alleen maar om enkel onze vereniging te steunen. Er zijn overeenkomsten gesloten met verschillende instellingen om kortingen te verkrijgen

3 euro: “gewone lidkaart” een lagere prijs voor wie af en toe aan onze initiatieven deelneemt

 

Het inschrijvingsformulier moet gezonden worden aan het adres van onze vereniging. 

Associazione culturale "Bologna-Bruxelles A/R"
(c/o Sassoli)
Via dell'Isonzo 12
40134 Bologna

De betaling van 15 euro ( + 1 euro voor postkosten) moet op onze bankrekening gestort worden. 

Bankrekeningnummer : 
Associazione "Bologna-Bruxelles A/R"
Banca popolare etica
Viale Masini 4/2
IBAN :  IT76A 05018 02400 000011311982
BIC : CCRTIT2T84A 

 

OVEREENKOMSTEN MET DE VOLGENDE INSTELLINGEN

De vereniging werkt met verschillende instellingen mee zoals andere verenigingen, winkels en restaurants, uitgevers en verschillende culturele centra van de stad. Overeenkomsten werden gecreëerd voor onze leden met een paar instellingen.
Op vertoon van je jaarlidkaart kan je van de volgende kortingen genieten:

 

La Cineteca del Comune di Bologna

La Cineteca del Comune di Bologna (è stabilita una convenzione) :

Korting aan de bioscoop  (5 euro in plaats van 7)


Punto Einaudi

La Libreria Einaudi (Via Mascarella, Bologna) :

-15% op elke boek

 

 

 

  

MAG IK EEN VRIJE BIJDRAG GEVEN ? 

Natuurlijk! Vrije contributies zijn welkom! Aangezien Bologna-Bruxelles A/R een vereniging is zonder winstgevend doel, worden alle winsten en iedere bijdrage geïnvesteerd in het organiseren van activiteiten en evenementen voor de leden en om de culturele uitwisseling tussen Italië en België te bevorderen.

Laatst aangepast op woensdag 02 oktober 2019 21:10